fbpx
Tel. 89 6167704

Opinie klientów

Jak pracujemy?

Na etapie pierwszego spotkania, wspólnie z klientem omawiamy koncepcję wykonania konkretnej zabudowy. Przed przystąpieniem do opracowania projektu, ekipa FIT MEBLE dokonuje ponadto ostatecznych pomiarów w docelowym miejscu zabudowy oraz ustala parametry materiałów, jakie zostaną wykorzystane do produkcji mebli.

 

Po akceptacji wyceny i podpisaniu umowy, przystępujemy do realizacji zamówienia. Niezwłocznie po dokonaniu stosownych formalności, wdrażamy proces prefabrykacji poszczególnych elementów zabudowy, po którym przystępujemy do montażu mebli. Warto zaznaczyć, że zarówno przygotowanie projektu, jak i sporządzenie kompleksowej oferty wraz z wyceną – są całkowicie bezpłatne.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistej wizyty w naszej firmie. Z przyjemnością pojawimy się też pod wskazanym adresem – w dogodnym dla Państwa terminie i porze.

 

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar od FIT MEBLE?

Nowoczesne meble na wymiar to zabudowa idealnie dopasowana nie tylko do dostępnej przestrzeni, ale także do potrzeb klienta i funkcji pomieszczenia oraz pożądanego stylu wnętrza. Właściwie zaprojektowane meble na wymiar powinny też harmonijnie współgrać z otaczającą je przestrzenią oraz odpowiednio korespondować z pozostałymi pomieszczeniami w domu, mieszkaniu czy w firmie.

 

Przemyślana zabudowa meblowa szczególnie duże znaczenie przy ograniczonej powierzchni użytkowej wnętrza. Profesjonalne meble na wymiar to rozwiązanie mające na celu racjonalne i optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Nasze meble zachwycą Cię estetyką, oryginalnym designem, funkcjonalnością, a także lekkością, dzięki której nie przytłoczą one pomieszczenia. Postaw na FIT MEBLE!

 

Opinie klientów

Współpracujemy

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  10-364 Olsztyn ul. Tracka 5
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję