fbpx
Tel. 89 6167704

Bauer BS-360-6MHBB5-EL

Bauer perc
Bauer

Bauer Energiekonzepte to rodzinna firma z ogromnym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Od blisko 20 lat Bauer rozwija produkcję modułów PV, dzięki czemu jest uznawany za europejskiego pioniera branży, który z powodzeniem konkuruje z azjatyckimi gigantami. Od 2012 roku firma Bauer posiada oficjalne przedstawicielstwo w Polsce, co bez wątpienia jest istotnym argumentem przy doborze sprzętu do własnej instalacji. Dzięki spółce zależnej Bauer Projekt Polska, jako posiadacze paneli tego producenta, nie będziemy mieli problemu z ewentualnym serwisem oraz egzekwowaniem praw gwarancyjnych. O samej gwarancji modułów Bauer również nie można przejść obojętnie. Jest to bowiem jeden z nielicznych producentów, który oferuje nam prawdziwą 30-letnią gwarancję zarówno produktową, jak i liniową.

Chcesz poznać dane techniczne modułu Bauer BS-340-6MHB5-EL?

Poznaj szczegółowe dane techniczne modułu fotowoltaicznego Bauer Half Cut z 25 letnią gwarancją!

Czym wyróżniają się moduły Bauer BS-6MHB5-EL?

BAUER we wszystkich swoich modułach stawia przede wszystkim jakość. Wytwarzane przez Bauer Energiekonzepte moduły zbudowane są z najwyższej klasy ogniw krzemowych, pokrytych odpornym na warunki zewnętrzne szkłem hartowanym o grubości 3,2mm. Wysoka jakość modułów Bauer jest doceniania przy inwestycjach wymagających szczególnie wytrzymałych komponentów (tereny górskie, nadmorskie oraz w klimacie skrajnie suchym i gorącym). Oprócz wielokrotnej certyfikacji przez niezależne, międzynarodowe instytucje certyfikujące
(m.in. niemiecki TÜV), jako jeden z nielicznych producent modułów fotowoltaicznych, BAUER posiada w Polsce na swoje produkty Krajową Aprobatę Techniczną, wydaną przez jednostkę akredytującą – Instytut Techniki Budowlanej. 

 

Zdjęcia instalacji wykorzystującej moduły Bauer BS-340-6MHBB5-GG-EL:

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję