fbpx
Tel. 89 6167704

Referencje i nasze realizacje

 

Zaufanie Klientów stanowi dla nas niezwykłą wartość. To fundament, na którym budujemy naszą działalność każdego dnia. Bez tego zaufania nie moglibyśmy osiągnąć sukcesu ani wyznaczać nowych standardów w branży, którą współtworzymy od wielu lat. Dlatego dla nas każdy Klient jest ważny, a jego zadowolenie i wysoka jakość dostarczanych usług to nasz najwyższy priorytet.

Cieszymy się, że możemy podzielić się opiniami naszych Klientów, którzy doświadczyli korzyści z zainstalowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych. Jako rzetelna firma, dążymy do zapewnienia nie tylko najwyższej jakości usług, ale także do zaspokojenia indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oto, co mówią o nas nasi zadowoleni Klienci:

Doskonała
Na podstawie 134 opinii
Robert Sz.
2023-09-21
Instalacja fotowoltaiczna założona została u mnie przez firmę Sun Invest prawie 3 lata temu. Montaż przebiegł terminowo i sprawnie, instalacja do dnia dzisiejszego w dni słoneczne śmiga jak należy, czy dział bez problemów.
Marta Boćkowska
2023-09-20
Profesjonalna i fachowa obsługa, szybki montaż. Zakładałam trzy instalacje. Polecam.
Beata Gawejko
2023-09-17
Bardzo polecam firmę Sun Invest . Fachowe doradztwo i montaż paneli . Bez problemowy kontakt . Wszystko szybko i sprawnie . Jesteśmy bardzo zadowoleni
Artur Zalewski
2023-09-13
Profesjonalnie. Doradztwo i wykonanie na najwyższym poziomie
Roman Wójcik
2023-09-13
POLECAM!!!!!! Prawdziwi PROFESJONALIŚCI 🙂
Mariusz Szczepański
2023-09-08
Polecam. Profesjonalizm na każdym etapie realizacji, począwszy od przedstawiciela handlowego, a kończywszy na zespołach monterów i elektryków. Szybko i solidnie.
Greg Greg
2023-09-07
Polecam firmę, bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecono mi i zamontowano prawie 9kW. Od wschodu do zachodu. Działa świetnie i optymalnie!. Poza tym świetna obsługa i wsparcie. I można negocjować ceny! 🙂
Jarek “PREZES”
2023-09-05
Profesjonalne podejście do klienta, dobry dobór miejsca montażu i bardzo dobry kontakt. Polecam.
Krzysztof Matułajtis
2023-08-28
Realizacja instalacji PV przebiegła wzorcowo. Czułem wsparcie na każdym etapie inwestycji. Począwszy od ustalania parametrów, poprzez rewelacyjnie zorganizowany montaż, zgłoszenie do Energi, aż po składanie dokumentów do programu "Mój Prąd". Dobra robota.

PWiK Giżycko – 500 kWp

PWiK Giżycko
Referencje PWiK

Dobra współpraca upoważnia nas do rekomendowania firmy jako solidnego Wykonawcę, stawiającego na jakość, staranność i fachowość wykonywanych prac przy stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej klasy urządzeń i materiałów

 

Tomasz Kulik

Kierownik Działu Inwestycji

 

PWiK Giżycko

ZHU ŻARNA – 172,2 kWp

ZHU ŻARNA
ref_Żarna

” Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Sun Invest Sp. z o.o. jako rzetelnego i godnego współpracy partnera świadczącego usługi doradcze oraz dostawy najwyższej jakości instalacji.

 

Grzegorz Chrząszcz

Kierownik Działu Inwestycji

 

ZHU Żarna

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – 50kWp

uwm foto
ref uwm

” Firma Sun Invest sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem, dobrą jakością realizowanych usług i dostarczanych urządzeń z zachowaniem umówionych terminów. Roboty przebiegały sprawnie z należytą starannością i fachowością, zgodnie ze sztuką budowlaną i warunkami technicznymi

 

Tomasz Szczyglewski

Zastępca Kanclerza

ds. inwestycyjno-technicznych

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Gmina Morąg-Pływalnia „PERŁA” – 100kWp

fot Morąg
ref Morąg

” Firma Sun Invest Sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem do współpracy w zakresie realizacji inwestycji elektrycznych związanych z OZE.

 

Tadeusz Sobierajski

Burmistrz

 

Gmina Morąg

CORAB S.A. – 50kWp

fot)Corab
ref_Corab

Rekomendujemy firmę Sun Invest Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera na każdym etapie współpracy, który jest w pełni kompetentny do realizacji działań związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii.

 

Paweł Wiktorowocz

Dyrektor działu technologii

 

Corab S.A.

SAND VALLEY – GOLF RESORT – 50kWp

ref_sand

” Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Sun Invest Sp. z o.o. z Olsztyna, która wykonała dla nas instalację fotowoltaiczną o mocy 50kWp. Cały proces współpracy przebiegł wyjątkowo sprawnie, a efekty montażu instalacji odzwierciedlają nasze pierwotne oczekiwania.

 

Antti Pohjonen

Prezes Zarządu

 

Sand Valley Company

JDG – 40kWp

zdj_JDG
ref JDG

Firma Sun Invest Sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem, dobrą jakością realizowanych usług i dostarczanych urządzeń z zachowaniem umówionych terminów..

 

Dariusz Gołębiowski

Właściciel

 

JDG Producent okien

Zakład Szklarski ŁUKIEWSKI – 40kWp

” Pracownicy Sun Invest sp. z o.o. wykazali się dogłębną wiedzą na temat technologii fotowoltaicznych. Dopasowano nam rozwiązanie, które w pełni spełnia nasze oczekiwania, uwzględniając lokalne warunki i nasze założenia odnośnie wydajności systemu.

 

Elżbieta Łukiewska

 

Właściciel

 

Zakład Szklarski ŁUKIEWSKI Sp.j.

  Zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną?

  Zostaw swój numer telefonu i poczekaj na kontakt doradcy Sun Invest!

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Inne realizacje:

  Newsletter

  Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

  Umów spotkanie

   Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

   Miejsce spotkania:
   >
   Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.   ul. Towarowa 9D
   10-416 Olsztyn
   NIP 739-388-79-42
   REGON 365180025

   biuro@suninvest.pl
   tel.: +48 519 443 714

   Polityka prywatności Sun Invest

   Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Realizacja:
   Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

   Administrator Danych
   Polityka Prywatności
   Akceptuję