fbpx
Tel. 89 6167704

Referencje i nasze realizacje

 

Zaufanie Klientów stanowi dla nas niezwykłą wartość. To fundament, na którym budujemy naszą działalność każdego dnia. Bez tego zaufania nie moglibyśmy osiągnąć sukcesu ani wyznaczać nowych standardów w branży, którą współtworzymy od wielu lat. Dlatego dla nas każdy Klient jest ważny, a jego zadowolenie i wysoka jakość dostarczanych usług to nasz najwyższy priorytet.

Cieszymy się, że możemy podzielić się opiniami naszych Klientów, którzy doświadczyli korzyści z zainstalowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych. Jako rzetelna firma, dążymy do zapewnienia nie tylko najwyższej jakości usług, ale także do zaspokojenia indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oto, co mówią o nas nasi zadowoleni Klienci:

Doskonała
Na podstawie 137 opinii
pawel wlodarczyk
2024-04-01
Profesjonalne podejście do klienta. Fachowe doradztwo pana Krzysztofa jeśli chodzi o system fotowoltaiczny. Firma godna polecenia. Jakość na najwyższym poziomie. Wszystko zostało załatwione na czas i zgodnie z ustaleniami. Szczerze polecam.
Michał Wieczorek
2024-02-18
Bardzo rzetelna firma, pełen profesjonalizm, szybka i sprawna realizacja projektu, dodatkowo zgłoszenie wniosku do Energii i o dofinansowanie z programu Mój Prąd. Doradca firmy od samego początku był bardzo pomocny i oferował swoje profesjonalne doświadczenie na każdym etapie eksploatacji instalacji. Firma godna polecenia.
Łukasz Folgert
2023-12-19
Świetne podejście do Klienta, pozdrowienia dla Pana Krzysztofa oraz Pani Karoliny. Montaż przebiegł profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam
Tomasz Zyskowski
2023-12-15
Błyskawiczna instalacja. Profesjonalne podejście do klienta. Pozostało mi czekać na wiecej słońca. Pozdrowienia dla Pana Krzysztofa, Pani Karoliny i instalatorów. Polecam.
Yulia Demchyshyna
2023-11-27
Instalacja z magazynem energii kupiona z dotacją Mój prąd. Działa bez zarzutu. Polecam
Robert Sz.
2023-09-21
Instalacja fotowoltaiczna założona została u mnie przez firmę Sun Invest prawie 3 lata temu. Montaż przebiegł terminowo i sprawnie, instalacja do dnia dzisiejszego w dni słoneczne śmiga jak należy, czy dział bez problemów.
Marta Boćkowska
2023-09-20
Profesjonalna i fachowa obsługa, szybki montaż. Zakładałam trzy instalacje. Polecam.
Beata Gawejko
2023-09-17
Bardzo polecam firmę Sun Invest . Fachowe doradztwo i montaż paneli . Bez problemowy kontakt . Wszystko szybko i sprawnie . Jesteśmy bardzo zadowoleni
Artur Zalewski
2023-09-13
Profesjonalnie. Doradztwo i wykonanie na najwyższym poziomie
Roman Wójcik
2023-09-13
POLECAM!!!!!! Prawdziwi PROFESJONALIŚCI :)

PWiK Giżycko – 500 kWp

PWiK Giżycko
Referencje PWiK

Dobra współpraca upoważnia nas do rekomendowania firmy jako solidnego Wykonawcę, stawiającego na jakość, staranność i fachowość wykonywanych prac przy stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej klasy urządzeń i materiałów

 

Tomasz Kulik

Kierownik Działu Inwestycji

 

PWiK Giżycko

ZHU ŻARNA – 172,2 kWp

ZHU ŻARNA
ref_Żarna

” Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Sun Invest Sp. z o.o. jako rzetelnego i godnego współpracy partnera świadczącego usługi doradcze oraz dostawy najwyższej jakości instalacji.

 

Grzegorz Chrząszcz

Kierownik Działu Inwestycji

 

ZHU Żarna

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – 50kWp

uwm foto
ref uwm

” Firma Sun Invest sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem, dobrą jakością realizowanych usług i dostarczanych urządzeń z zachowaniem umówionych terminów. Roboty przebiegały sprawnie z należytą starannością i fachowością, zgodnie ze sztuką budowlaną i warunkami technicznymi

 

Tomasz Szczyglewski

Zastępca Kanclerza

ds. inwestycyjno-technicznych

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Gmina Morąg-Pływalnia „PERŁA” – 100kWp

fot Morąg
ref Morąg

” Firma Sun Invest Sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem do współpracy w zakresie realizacji inwestycji elektrycznych związanych z OZE.

 

Tadeusz Sobierajski

Burmistrz

 

Gmina Morąg

CORAB S.A. – 50kWp

fot)Corab
ref_Corab

Rekomendujemy firmę Sun Invest Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera na każdym etapie współpracy, który jest w pełni kompetentny do realizacji działań związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii.

 

Paweł Wiktorowocz

Dyrektor działu technologii

 

Corab S.A.

SAND VALLEY – GOLF RESORT – 50kWp

ref_sand

” Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Sun Invest Sp. z o.o. z Olsztyna, która wykonała dla nas instalację fotowoltaiczną o mocy 50kWp. Cały proces współpracy przebiegł wyjątkowo sprawnie, a efekty montażu instalacji odzwierciedlają nasze pierwotne oczekiwania.

 

Antti Pohjonen

Prezes Zarządu

 

Sand Valley Company

JDG – 40kWp

zdj_JDG
ref JDG

Firma Sun Invest Sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem, dobrą jakością realizowanych usług i dostarczanych urządzeń z zachowaniem umówionych terminów..

 

Dariusz Gołębiowski

Właściciel

 

JDG Producent okien

Zakład Szklarski ŁUKIEWSKI – 40kWp

” Pracownicy Sun Invest sp. z o.o. wykazali się dogłębną wiedzą na temat technologii fotowoltaicznych. Dopasowano nam rozwiązanie, które w pełni spełnia nasze oczekiwania, uwzględniając lokalne warunki i nasze założenia odnośnie wydajności systemu.

 

Elżbieta Łukiewska

 

Właściciel

 

Zakład Szklarski ŁUKIEWSKI Sp.j.

  Zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną?

  Zostaw swój numer telefonu i poczekaj na kontakt doradcy Sun Invest!

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Inne realizacje:

  Newsletter

  Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

  Umów spotkanie

   Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

   Miejsce spotkania:
   >
   Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.   ul. Towarowa 9D
   10-416 Olsztyn
   NIP 739-388-79-42
   REGON 365180025

   biuro@suninvest.pl
   tel.: +48 519 443 714

   Polityka prywatności Sun Invest

   Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Realizacja:
   Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

   Administrator Danych
   Polityka Prywatności
   Akceptuję