fbpx
Tel. 89 6167704

Znamy się na rzeczy!

 

Odnawialnymi źródłami energii zajmujemy się od 12 lat. Pierwsze kroki w branży OZE stawialiśmy na rynkach Europy Zachodniej, gdzie budowaliśmy wysokiej klasy mikroinstalacje fotowoltaiczne. Zdobyte w tamtym czasie doświadczenie, a także nawiązane liczne kontakty z dostawcami wysokiej klasy komponentów i dogłębne poznanie branży pozwala nam dzisiaj wprowadzać na polski rynek nową, wysoką jakość instalacji fotowoltaicznych.

 

Nasza determinacja do zwiększania udziału wyprodukowanej energii przez odnawialne źródła energii i poczucie odpowiedzialności za ogromną emisję CO2 motywuje nas do podejmowania kolejnych działań, zmierzających do poprawy sytuacji naszej planety.

Co nas wyróżnia?

 

Montujemy instalacje fotowoltaiczne, zaprojektowane wyłącznie przez nasze biuro projektowe, tylko na sprawdzonych i markowych komponentach, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Nasze ekipy monterskie są sukcesywnie doszkalane poprzez udział w licznych szkoleniach, które podnoszą ich kompetencje i pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych wyzwań montażowych w profesjonalny sposób.

Od 2018 roku jako jedna z niewielu firm w Polsce, posiadamy prestiżowy certyfikat LG PRO. Jest to dowód uznania za najwyższą jakość wykonywanych instalacji bazujących na prestiżowych modułach LG.

Certyfikat Fronius Service Partner , oraz Certified SolarEdge Installer są natomiast gwarancją, że posiadamy ugruntowaną wiedzę i doświadczenie niezbędne do fachowego doboru, montażu oraz serwisu falowników marki Fronius i SolarEdge.

Współpraca z PKO Leasing , mBank oraz Millenium pozwala nam oferować klientom biznesowym atrakcyjną formę finansowania w pełni dopasowaną do potrzeb.

Nasze partnerstwo z Santander Consumer , BNP Paribas i Alior Bank niesie korzyści przede wszystkim klientom indywidualnym, którzy chcą rozłożyć całość lub część kosztów na niskie raty. Niska prowizja i brak oprocentowania to główne atuty oferty. Atrakcyjność oferowanych kredytów doceniło już wielu naszych klientów.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 500 projektów, zainstalowaliśmy ponad 10000 modułów PV i pozyskaliśmy ponad 130 dotacji na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznych. Zaufało nam przeszło  400 klientów, a łączna moc zrealizowanych elektrowni słonecznych przekroczyła  3 GWh co w przeliczeniu na redukcję emisji CO2 do atmosfery daje w przybliżeniu ponad 1000 Ton rocznie!

 

Ktoś kiedyś powiedział: im szybciej zamontujesz instalację fotowoltaiczną, tym szybciej zaczniesz oszczędzać.

Przekonaj się o tym już teraz!

 

Dowiedz Się
Jak Możemy
Ci Pomóc

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję