fbpx
Tel. 89 6167704

Bauer 340W Glass – Glass już dostępne w ofercie Sun Invest!

Bauer 340W Glass – Glass już dostępne w ofercie Sun Invest!

Długo wyczekiwane moduły od niemieckiego producenta bauer Energiekonzepte GmbH właśnie zawitały w magazynie Sun Invest.
Moduły te zanotowały bardzo udany debiut na rynkach Europy Zachodniej, a teraz swoimi wybitnym parametrom i niezwykle wysokiej jakości wykonania będą zdobywać nasz rodzimy rynek.
Jako wieloletni partner Bauer Energiekonzepte, Sun Invest jako pierwsza firma instalacyjna w Polsce otrzymała pierwszą kontenerową dostawę wspomnianych modułów Bauer BS-6MHBB5-GG.

Czym wyróżniają się moduły Bauer BS-6MHBB5-GG?

→ Obustronna ekspozycja ogniw w tych modułach, pozwala przy odpowiednim przygotowaniu podłoża na znaczne zwiększenie produkcji prądu. Szacuje się, że wzrost może wynosić nawet 30% względem modułów standardowych, w których ogniwa „zbierają” promienie słoneczne tylko z wierzchniej strony modułów.

→ Szkło hartowane, które znajduje się zarówno na wierzchniej, jak i spodniej powierzchni modułów oraz mocna aluminiowa rama sprawiają, że moduły Bauer BS-6MHBB5-GG są niezwykle wytrzymałe, czego potwierdzeniem jest aż 30-letnia gwarancja produktowa, co u innych producentów jest niemalże niespotykane.

→ Gwarancja liniowa oferowana przez producenta również wynosi aż 30 lat przy zachowaniu 87% uzysku. Takim wynikiem może się pochwalić nieliczne grono producentów modułów fotowoltaicznych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję