fbpx
Tel. 89 6167704

Iwona Pavlović zainwestowała w słońce

Ikona polskiego tańca towarzyskiego dołączyła do grona producentów energii odnawialnej. Na dachu domu Iwony Pavlović, jak przystało na Czarną Mambę, pojawiły się… czarne moduły PV. Inwestycję zrealizowała firma Sun Invest z Olsztyna.

Iwona Pavlović już od jakiegoś czasu myślała o montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu swojego domu. Pochodząca z Olsztyna wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim przyznaje jednak, że dużo podróżuje, a jej kalendarz jest mocno naszpikowany przeróżnymi wydarzeniami.

Dlatego też zależało jej nie tylko na tym, aby moduły fotowoltaiczne były najlepszej jakości, ale też żeby ich montaż przebiegł ekspresowo, kompleksowo i przy jak najmniejszej ingerencji w jej życie. – Robiłam nawet rozeznanie w internecie i wykonałam kilka telefonów, jednak mnogość film i praktycznie brak różnic bardzo mnie zniechęcił – mówi Iwona Pavlović.

Pewnego dnia, jadąc samochodem, zauważyła montaż modułów PV na jednym z dachów. – Przykuło to moją uwagę, bo ta instalacja fotowoltaiczna była wykonywana niezwykle szybko i sprawnie. I co jeszcze zauważyłam? Piękne, absolutnie wyjątkowe czarne moduły – mówi tancerka.

Tamtą inwestycję realizowała firma Sun Invest z Olsztyna. Po pierwszym, wtedy jeszcze anonimowym telefonie, tancerka była już pewna, że właśnie z tą firmą rozpocznie współpracę. – Rozmowa, mimo że wstępna, przebiegła bardzo profesjonalnie i co ważne, bo w końcu jestem laikiem w tej kwestii, bardzo zrozumiałym językiem. Konsultant wczuł się w moje potrzeby, a ja czułam, że niczego nie sprzedaje mi na siłę – wspomina Iwona Pavlović.

I dodaje: – Przy okazji poznałam historię firmy, która mnie zauroczyła, bo jest podobna do mojej. Otóż dowiedziałam się, że właściciele kilka lat temu wrócili z Anglii i zainwestowali w rodzinny biznes. Są znawcami tematu, ale również pasjonatami tego, co robią. Zaufałam im w stu procentach, a po tym, jak przebiegał montaż instalacji fotowoltaicznej na moim dachu, uważam, że Sun Invest jest nie tylko najdłużej działającą firmą w tej branży w naszym regionie, ale ma również największe doświadczenie.   

 

Firma przedstawiła jej kilka propozycji, ale Czarna Mamba – jak sama mówi – wybrała te najpiękniejsze, czyli czarne moduły PV firmy LG, oficjalnego partnera Sun Invest. – Marki LG nie trzeba nikomu przedstawiać, więc od razu wiedziałam, że właśnie te moduły dadzą mi gwarancję jakości – stwierdza tancerka i dodaje: – A co mnie jeszcze zaskoczyło? Przeżyłam wielki szok, kiedy zobaczyłam, że nawet śrubki są czarne!

 

Iwona Pavlović wylicza więcej plusów Sun Invest. – Instalatorzy punktualnie o godz. 8 byli gotowi do pracy. Zaskoczyło mnie też to, że panowie cały czas zachowywali wszelkie zasady bezpieczeństwa – kiedy wchodzili na dach, byli odpowiednio zabezpieczeni. Pierwszy raz widziałam taką dbałość nie tylko o jakość wykonania, ale również o bezpieczeństwo. Ucieszyło mnie też to że, firma nie zatrudnia podwykonawców. Ekipa instalatorów to po prostu pracownicy Sun Invest! – wymienia.

 

I dodaje: – Cieszę się, że dołączyłam do grona producentów energii odnawialnej. I jak  mówią, tańczy się z najlepszymi, dlatego nie żałuję, że wybrałam firmę Sun Invest. Z przyjemnością daję im „10”!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję