fbpx
Tel. 89 6167704

Gmina Barczewo postawiła na kolejne inwestycje w instalacje fotowoltaiczne!

Gmina Barczewo postawiła na kolejne inwestycje w instalacje fotowoltaiczne Sun Invest!

W dobie coraz większej świadomości ekologicznej i potrzeby działania na rzecz przyjaznego dla środowiska rozwoju, inwestycje w odnawialne źródła energii stają się nie tylko koniecznością, lecz także szansą na poprawę jakości życia w lokalnych samorządach. Firma Sun Invest, już po raz drugi, stanęła na wysokości zadania, realizując inwestycje w postaci instalacji fotowoltaicznych, które nie tylko przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2, ale także przynoszą realne korzyści lokalnym społecznościom.

W pierwszym etapie naszej inwestycji (w 2018 roku) zrealizowaliśmy dwie inwestycje , które dostarczają energię elektryczną szkole w Barczewie oraz lokalnemu Przedszkolu. Dzięki naszym instalacjom, te placówki mogą już od blisko 5 lat czerpać energię prosto z promieni słonecznych, co nie tylko obniża koszty eksploatacji, ale także uczy młode pokolenia odpowiedzialności za środowisko naturalne.

herb

Gmina Barczewo postanowiła postawić kolejny krok i w dalszym ciągu propagować proekologiczną postawę. Dzięki temu, w  dalszym etapie naszej współpracy ,wyposażyliśmy w instalacje fotowoltaiczne Ochotnicze Straże Pożarne w Barczewie, Barczewku i Ramsowie oraz na dachu świetlicy wiejskiej w miejscowości Niedźwiedź.

W Barczewie zrealizowaliśmy instalację o mocy 13,28 kWp, w Barczewku – 14,94 kWp, w Ramsowie – 6,23kWp a w Niedźwiedziu – imponujące 21,2 kWp. Dzięki temu nie tylko zredukujemy koszty funkcjonowania lokalnych obiektów, ale również wspólnie z gminą tworzymy przykład proekologicznego działania, które może inspirować inne gminy, mieszkańców oraz przedsiębiorców do podejmowania podobnych ekologicznych inwestycji.

Dlaczego warto inwestować w odnawialne źródła energii? Odpowiedź jest prosta. Energia słoneczna jest nie tylko nieograniczoną, dostępną darmowo i czystą formą energii, ale także staje się coraz bardziej opłacalną alternatywą dla tradycyjnych, opartych na paliwach kopalnych źródeł. Inwestycje w fotowoltaikę nie tylko wpisują się w długoterminową strategię rozwoju, ale także przynoszą wymierne korzyści finansowe oraz ekologiczne.

Dlatego też, zachęcamy inne gminy i instytucje do podjęcia podobnych kroków. Inwestycje w odnawialne źródła energii nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego, ale także stwarzają realne możliwości rozwoju lokalnych społeczności oraz poprawy jakości życia mieszkańców. Działajmy razem dla lepszego, bardziej zrównoważonego jutra!

BARCZEWO – 13,28kWp

 

32 x TW SOLAR TW 415MAP M10-108H

1 x SOFAR SOLAR 11KTLX-G3

1 x WYŁĄCZNIK PPOŻ PROJOY

BARCZEWKO – 14,94kWp

 

36 x TW SOLAR TW 415MAP M10-108H

1 x SOFAR SOLAR 15KTLX-G3

1 x WYŁĄCZNIK PPOŻ PROJOY

RAMSOWO- 6,23kWp

 

15 x CORAB ENCOR EC415-10-108B-V

1 x SOFAR SOLAR 5,5KTLX

1 x WYŁĄCZNIK PPOŻ PROJOY

NIEDŹWIEDŹ- 21,17kWp

 

51 x CORAB ENCOR EC415-10-108B-V

1 x SOFAR SOLAR 15KTLX-G3

1 x WYŁĄCZNIK PPOŻ PROJOY

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję