fbpx
Tel. 89 6167704

Kolejna gminna inwestycja realizowana przez Sun Invest!

Gmina Kętrzyn to już kolejna po Gietrzwałdzie, Świątkach, Mrągowie i Barczewie Gmina, która w drodze przetargu na budowę instalacji fotowoltaicznych  wybrała ofertę Sun Invest jako najkorzystniejszą.

Tym razem na budynkach szkół podstawowych w Biedaszkach, Nakomiadach oraz w Kruszewcu zostaną zainstalowane moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy przekraczającej 80 kWp.

Co warto podkreślić, na ten cel gmina pozyskała fundszue unijne z z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 w wysokości ponad 200 000 zł.

Inwestycje w odnawialne źródła energii w Gminie Kętrzyn nie są jednak nowością. W ubiegłych latach przeprowadzono między innymi termomodernizacje budynków szkół podstawowych w Biedaszkach i Nakomiadach, a także zainstalowano w nich pompy ciepła, które teraz dodatkowo zostaną zasilone w zieloną energię elektryczną od Sun Invest.

RPO

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję