fbpx
Tel. 89 6167704

Iwona Pavlović zdecydowała się na własną elektrownię

Na dachu domu Iwony Pavlović pojawiły się moduły fotowoltaiczne. – Cieszę się, że zostałam producentem energii odnawialnej – mówi tancerka. Inwestycję zrealizowała firma Sun Invest z Olsztyna.

Zanim zdecydowała się na montaż modułów PV, robiła rozeznanie w internecie, wykonała też kilka telefonów. Zniechęcała ją jednak mnogość firm z tej branży. Aż pewnego dnia, jadąc samochodem, zobaczyła montaż instalacji fotowoltaicznej na jednym z dachów. Jej uwagę przykuły czarne moduły i sprawne działanie ekipy instalatorów.

Iwona Pavlović jeszcze wtedy nie wiedziała, że tę inwestycję realizowała firma Sun Invest z Olsztyna, której właściciele przez wiele lat zdobywali doświadczenie na Zachodzie.  – Po pierwszej rozmowie telefonicznej z konsultantem wiedziałam natomiast, że z tą właśnie firmą rozpocznę współpracę – mówi wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. – Rozmowa była profesjonalna, atutem był też język, jakiego używał pracownik. Mimo że jestem laikiem w tym temacie, wszystko zrozumiałam – dodaje.

Firma przedstawiła kilka propozycji, ale Iwona Pavlović zdecydowała się ostatecznie na czarne moduły PV od firmy LG, czyli oficjalnego partnera Sun Invest. – Ten, kto mnie zna, wie, że bardzo dbam o walory estetyczne, również własnego domu i ogrodu. Moduły LG to więc nie tylko jakość, bo tej firmy nikomu nie trzeba przedstawiać, ale także piękny wygląd – podkreśla tancerka.

Kolejny raz miło zaskoczyła się również w dniu montażu instalacji. – Przez cały dzień byłam w domu, więc co jakiś czas wychodziłam na zewnątrz, żeby podejrzeć montaż modułów. Panowie instalatorzy na bieżąco informowali mnie o postępach prac. A co najważniejsze, w ogóle nie ingerowali w moje życie! – mówi Iwona Pavlović.

I dodaje: – W spokoju mogłam realizować to, co sobie zaplanowałam, a po montażu wszystko pięknie posprzątali, podziękowali i odjechali. Ja natomiast mam na dachu instalację, a mój dach jest cały czarny, po prostu piękny. Ale przede wszystkim zostałam producentem prądu!

W swoim telefonie komórkowym ma specjalną aplikację, dzięki której na bieżąco może sprawdzać, jakie jest bieżące zużycie i ile energii wyprodukowała. – A co najważniejsze, mogę sprawdzić, ile pieniędzy zaoszczędziłam, decydując się na instalację fotowoltaiczną – mówi Iwona Pavlović. – Pod tym względem również zostałam fachowo poinstruowana przez pracowników firmy, za co bardzo im dziękuję.

 

Olsztyńska tancerka wylicza też inne zalety Sun Invest. – Firma działa na terenie Warmii i Mazur, co jest ogromnym plusem. Historia jej właścicieli jest podobna do mojej, ponieważ przed laty również zdobywałam doświadczenie na Zachodzie. A patrząc na cały proces: od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez wybór modułów i ich montaż uważam, że Sun Invest ma największe doświadczenie w branży fotowoltaicznej w naszym regionie  – zaznacza Iwona Pavlović.

 

Dodaje też, że fachowa znajomość branży fotowoltaicznej to nie wszystko: – Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach to już powinien być standard, ale tak nie jest. Mam na myśli porządek, jaki firma po sobie zostawiła. Całe moje podwórko zostało idealnie posprzątane, a znam osoby, które niejedną śrubkę znalazły na swojej trawie po takich pracach. Cieszy to, że nasza rodzima firma fachowo i kompleksowo realizuje swoje inwestycje!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję