fbpx
Tel. 89 6167704

Iwona Pavlović została producentką energii odnawialnej

Nawet zawodowa tancerka i jurorka telewizyjnego show może mieć własną elektrownię. Na taki krok zdecydowała się ostatnio Iwona Pavlović, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Moduły fotowoltaiczne na dachu jej domu zainstalowała firma Sun Invest z Olsztyna.

To był strzał w dziesiątkę i nie żałuję swojej decyzji. Zależało mi na tym, żeby oszczędzać energię i płacić mniejsze rachunki – mówi Iwona Pavlović, mieszkająca w Olsztynie wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Dodaje jednak, że długo szukała firmy, która kompleksowo, sprawnie i fachowo zajmie się montażem modułów PV na dachu jej domu.

Bo chociaż o instalacji fotowoltaicznej myślała już od dłuższego czasu, zniechęcała ją mnogość firm działających w tej branży. Do czasu aż pewnego dnia zobaczyła montaż instalacji fotowoltaicznej na jednym z dachów. – Zauroczyło mnie sprawne działanie ekipy i estetyczny wygląd modułów, które w dodatku były czarne! – wspomina tancerka.

Zadzwoniła więc do firmy Sun Invest, która – jak się później okazało – jest z Olsztyna. Dodajmy też, że Sun Invest istnieje na rynku od ośmiu lat, a jej właściciele przed laty zdobywali doświadczenie na Zachodzie. Firma realizuje nie tylko instalacje domowe, ale również przemysłowe, za co otrzymała tytuł lidera instalacji przemysłowych w 2019 roku.

 

– Po pierwszej rozmowie wiedziałam, że swój dach oddam w ręce tej właśnie firmy – mówi Iwona Pavlović. – Pracownik mówił fachowym, ale też zrozumiałym dla mnie, czyli laika, językiem. To tak jak w tańcu – podstawy mogą znać wszyscy, ale to detale wyróżniają prawdziwego artystę i prawdziwego mistrza w tańcu. I takim mistrzem w branży fotowoltaicznej jest Sun Invest – stwierdza.

 

Otrzymała kilka propozycji modułów fotowoltaicznych, ostatecznie zdecydowała się na te od firmy LG, która jest oficjalnym partnerem Sun Invest. – Chyba każdy zna tę markę i wie, że to gwarancja jakości – zaznacza olsztyńska mistrzyni tańca.

Później, jak mówi, było jeszcze lepiej. – Ekipa instalatorów punktualnie o godz. 8 rozpoczęła pracę. Przez cały dzień byłam w domu, ale nawet przez minutę nie odniosłam wrażenia, że ktoś chodzi po moim dachu. Upewniałam się, że ktoś jednak tam jest, kiedy wychodziłam na zewnątrz, żeby podejrzeć postępy prac – wspomina Iwona Pavlović.

Zauroczyły ją nie tylko czarne moduły, ale także organizacja pracy instalatorów. – Pracownicy, którzy do mnie przyjechali, byli kompetentni, wiedzieli, co robią, byli spokojni i opanowani. Czułam bardzo duże bezpieczeństwo, kiedy przebywali w moim ogrodzie. Co więcej, Sun Invest stawia nie tylko na jakość, bo po montażu w moim ogrodzie było czyściutko i pięknie. A taką prawdziwą wisienką na torcie było to, że mój dach może być naprawdę czarny – mówi nowa producentka energii odnawialnej.

 

I dodaje: – Kiedy powstawał mój dom, bardzo się cieszyłam, że buduje go kompleksowo jedna firma, która robi wszystko od początku do końca. I okazuje się, że przy montażu instalacji fotowoltaicznej z firmą Sun Invest miałam dokładnie to samo: kompleksowe działanie. To bardzo ważne słowo w dzisiejszych czasach.

 

Kolejnym atutem dla Iwony Pavlović jest fakt, że Sun Invest to lokalna firma. – Ja również nazywam siebie lokalną patriotką. Jestem dumna, że mieszkam na Warmii i Mazurach i nie ukrywam, że zależało mi na współpracy z firmą z naszego regionu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję