fbpx
Tel. 89 6167704

W trosce o środowisko – Start akcji „Drzewa Sun Invest”

Sun Invest w trosce o środowisko – Start akcji „Drzewa Sun Invest”

Mieszkając w Olsztynie lub jego okolicach nie da się nie zauważyć dramatycznego tempa wycinki drzew. Niektóre z nich znikają z pasów drogowych z powodu planowanych inwestycji, niektóre ze względu na swój zły stan są zagrożeniem dla mieszkańców, a jeszcze inne po prostu są wycinane przez właścicieli gruntów. Oczywiście – co niezwykle nas cieszy – widać również nowe nasadzenia, jednak ich ilość zdaje się być raczej symboliczna.

Firma Sun Invest jako lider w montażu ekologicznych rozwiązań dla domów i firm, nie chce i nie może przechodzić obojętnie obok ekologicznych potrzeb naszej planety. Nie oceniamy racjonalności wycinki drzew, ale chcemy zrównoważyć te destrukcyjne działania, organizując akcję sadzenia nowych, pięknych i niezwykle potrzebnych nam wszystkim drzew – mówi Sylwia Ossowska, Wiceprezes Zarządu Firmy Sun Invest.

Zapoczątkowana w pierwszy dzień wiosny akcja jest niezwykle prosta. Każdy nasz nowy Klient, który zdecyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej, otrzyma sadzonkę drzewa. Dzisiaj wręczamy klientom drzewa owocowe, które nie tylko wykonają niezwykle pożyteczną pracę na rzecz środowiska, ale również obficie wynagrodzą nam swoją obecność pysznymi owocami.

Każde posadzone przez nas i naszych klientów drzewo, ma swój unikalny kod, który pozwala nam stworzyć mapę drzew Sun Invest. Już dzisiaj na naszej mapie znajduje się ponad 20 drzew, ale już wiemy, że w ciągu najbliższych dni ta ilość znacznie wzrośnie. Zachęcamy wszystkich do śledzenia postępów rozrostu „naszego lasu’ na stronie internetowej www.suninvest.pl/mapa-drzew.

Mamy oczywiście świadomość, że bez względu na to, czy posadzimy w tym roku 300, 500 czy 1000 drzew, będzie to jedynie kropla w morzu potrzeb. Nie mniej jednak należy pamiętać, że wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków. My właśnie wykonujemy swój kolejny mały krok w drodze do czystego środowiska. Nie chcemy, aby nasz region, tak hucznie dziś określany zielonymi płucami Polski stał się wkrótce regionem, „który kiedyś był piękny, czysty i zielony”. Wierzymy, że nasza akcja zainspiruje wielu z Was do czynienia dobra dla naszej planety. Razem możemy więcej.

Ivona Pavlovic

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję