fbpx
Tel. 89 6167704

Sukces Sun Invest podczas jubileuszowej konferencji Fronius System Partner!

Tegoroczna edycja Konferencji Fronius System Partner była wyjątkowym wydarzeniem. Ze względu na okrągłą, dziesiątą już rocznicę funkcjonowania Fronius Polska, mogliśmy sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie historię rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Warto tutaj wspomnieć, że Fronius Polska od samego początku wyróżniał się na polskim rynku wysoką jakością oferowanych produktów oraz odgrywał istotną rolę w edukacji rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Wzbudziło to duże zaufanie w naszej firmie, dlatego od wielu lat Fronius jest jednym z głównych producentów falowników, które oferujemy swoim klientom, jako urządzenia najwyższej jakości.

Nagroda FSP

Konferencja Fronius System Partner to jednak nie tylko podsumowanie dotychczasowej działalności i cykl wartościowych szkoleń, ale również okazja do wyłonienia zwycięzców w konkursie na najlepsze instalacje fotowoltaiczne oparte o falowniku Fronius. W tym roku rywalizacja odbyła się w 4 kategoriach, a w jednej z nich to nasza instalacja zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Wspomniana kategoria to „Najlepsza instalacja z zarządzaniem energią 2022”.

 

Zgłoszona przez nas instalacja, to dość nietypowe jak na polskie warunki rozwiązanie, w którego skład wchodziły następujące komponenty:

64 moduły fotowoltaiczne RISEN RSM40-8-400

Falownik sieciowy Fronius Symo 15.0-3-M

Falownik sieciowy Fronius Symo 10.0-3-M

3 inwertory Victron Multiplus II

Centrala łączności Victron CERBO GX

Sterownik dotykowy Victron GX Touch

2 rozdzielacze Victron LYNX 1000

20 modułów bateryjnych o łącznej pojemności 48kWh

 

Jak wspomina Prezes Zarządu Sun Invest, realizacja tej inwestycji była wyzwaniem pod wieloma względami, jednak największym z nich było zapewnienie synchronizacji pomiędzy falownikami Fronius a infrastrukturą Victron. Musimy pamiętać, że ta instalacja jest jedynym źródłem energii elektrycznej dla całego domu i jakiekolwiek ryzyko awarii mogłoby mieć bardzo negatywne skutki.Jest nam niezmiernie miło, że po raz drugi wróciliśmy z Konferencji FSP z wyróżnieniem. Kiedy w 2019 roku odbieraliśmy nagrodę za zajęcie II miejsca w kategorii instalacji komercyjnych, wiedzieliśmy, że obraliśmy dobry kierunek w rozwoju Sun Invest. Otrzymana nagroda w tej edycji konkursu utwierdziła nas w tym przekonaniu. W dalszym ciągu trzymamy najwyższy poziom świadczonych usług, który doceniają nie tylko Klienci, ale również producenci tacy jak Fronius.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję