fbpx
Tel. 89 6167704

Ubojnia drobiu Kondratowicz zasilona zieloną energią!

Jak ważne jest dbanie o środowisko, doskonale wiedzą olsztyńscy przedsiębiorcy. Doskonałym tego przykładem może być jeden z wielu biznesowych Klientów Sun Invest – Ubojnia drobiu Kondratowicz. Na dachu budynku produkcyjnego została wybudowana instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kWp, która w znacznym stopniu ograniczy zużycie energii pobieranej z sieci, co z pewnością będzie zauważalne na rachunkach za prąd. Przy budowie instalacji postawiliśmy na sprawdzone komponenty renomowanych marek: moduły PV RISEN RSM 120-6-335M MONO HALF CUT oraz falownik Huawei SUN2000-50KTL-MO. Taka konfiguracja to gwarancja wysokich uzysków energetycznych oraz bezawaryjnej pracy instalacji przez wiele najbliższych lat.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który przedstawia opisaną wyżej instalację fotowoltaiczną:

 

Instalacje fotowoltaiczne w Olsztynie i całym województwie Warmińsko-Mazurskim cieszą się coraz większą popularnością. Panele fotowoltaiczne są zauważalne na dachach wielu domów, firm oraz budynków użyteczności publicznej. To niezwykle budujące, że w regionie zwanym też Zielonymi Płucami Polski, jest tak wysoka świadomość potrzeby zasilania swoich domów, gospodarstw oraz firm Odnawialnymi Źródłami Energii.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję