fbpx
Tel. 89 6167704

Ty również możesz zainwestować w słońce!

Sowul&Sowul dołączył do grona producentów prądu. Instalacja fotowoltaiczana w którą biskupiecka firma zainwestowała 5 lat temu, sprawdziła się do tego stopnia, że niedługo pojawią się kolejne.  Inwestycję po raz kolejny będzie realizować firma Sun Invest z Olsztyna.

Ktoś kiedyś powiedział: im szybciej zamontujesz instalację fotowoltaiczną, tym szybciej zaczniesz oszczędzać. W 2015 roku przekonała się o tym firma Sowul&Sowul z Biskupca. Instalacja powstała na dachu budynku administracyjnego.

Darmowa energia prosto ze słońca
Złożyło się na nią 40 modułów o mocy 250 W. Instalację wykonała firma Sun Invest z Olsztyna, która oferuje usługi nie tylko dla klienta prywatnego, ale także dla przedsiębiorców i rolników.

Pierwotnie zakładano, że moduły PV dla Sowul&Sowul rocznie wyprodukują energię na poziomie od 8500 do 9500 kWh. Instalacja jest jednak wydajniejsza – przez 5 lat udało się wyprodukować 50 000 kWh.

Inwestor zużywa energię na własne potrzeby. – Nasze zapotrzebowanie wynosi 100 kWh miesięcznie – mówi Dariusz Szczepkowski z Sowul&Sowul. – W ciągu 5 lat nie było żadnych problemów z panelami.

Na tym jednak nie koniec, bo w Biskupcu będą produkowane kolejne kilowaty zielonej energii. Koszt instalacji modułów już się zwrócił, teraz Sowul&Sowul postanowił zainwestować w ich rozbudowę.

Do tej pory nadwyżkę energii trzeba było odsprzedawać po niskich stawkach. Zmieniły się jednak przepisy, które pozwalają firmom zbierać energię i wykorzystywać ją do własnych celów w 70%. Reszta trafia do dostawcy prądu, który zmienia energię zmienną w prąd stały.

Rzetelność i własne ekipy montażowe
Montaż rozpocznie się za dwa tygodnie. Przedsiębiorstwo po raz kolejny zdecydowało się na Sun Invest. Dlaczego? – Firmę wyróżnia, solidność, terminowość, szybki czas realizacji i podejście do montażu – zaznacza Dariusz Szczepkowski.

I dodaje: – Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu Sun Invest bije na głowę inne firmy. O nic się nie trzeba martwić: ekipa przyjeżdża, montuje, nie przeszkadza i żadne elementy nie zalegają na terenie firmy. Monterów wręcz nie widać. To ogromny plus.

Ta recenzja cieszy Macieja Ossowskiego, prezesa Sun Invest, który doświadczenie w branży fotowoltaicznej zdobywał przed laty na Zachodzie. To, czego się tam nauczył, przełożył na grunt swojej firmy. Sun Invest, który jest parnerem LG – światowego giganta w dziedzinie elektroniki, oferuje usługi od A do Z. Dodatkowo z własnym serwisem i z własnymi ekipami instalatorów.

– Montujemy wyłącznie instalacje na sprawdzonych i markowych komponentach , za które bierzemy pełną odpowiedzialność i na które dajemy wieloletnią gwarancję – mówi Maciej Ossowski. – Nasi pracownicy są zatrudnieni na umowach o pracę. Ekipy monterskie są sukcesywnie doszkalane i bardzo stawiamy na relacje z inwestorami. Zawsze mówię swoim pracownikom, że sposób obsługi świadczy o naszej firmie. Niech o naszym zaangażowaniu świadczy fakt, że w 2015 roku wykonaliśmy kilkanaście instalacji. Ten rok zamkniemy z ponad 400 montażami.

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję