fbpx
Tel. 89 6167704

Kalkulator pompy ciepła

Wybierz status

Inwestycja

Paliwo


Roczny koszt ogrzewania

1000
zł/rok

Metraż domu

50
m2

Orientacyjny koszt rocznego ogrzewania przy użyciu:

Pompa ciepła
???
Pompa ciepła + fotowoltaika
???
Gaz
???
Ekogroszek
???
Drewno
???
* Wynik obliczeń jest orientacyjną prognozą przewidywanego zużycia energii, wyniki mogą odbiegać od prezentowanej prognozy. Ma na to wpływ konstrukcja budynku, czy oczekiwana temperatura w sezonie grzewczym. W kalkulatorze przyjęto sprawności średnioroczne źródeł ciepła.

  Pozostańmy w kontakcie

  Najlepszą ofertę przedstawimy Ci przez telefon:

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

   Wyślij ofertę na swój adres e-mail. Wypełnij formularz poniżej.

   Wymagany adres e-mail

   Proszę o kontakt Doradcy

   [cf7sr-simple-recaptcha]

   Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.   Newsletter

   Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

   Umów spotkanie

    Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

    Miejsce spotkania:
    >
    Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.    ul. Towarowa 9D
    10-416 Olsztyn
    NIP 739-388-79-42
    REGON 365180025

    biuro@suninvest.pl
    tel.: +48 519 443 714

    Polityka prywatności Sun Invest

    Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Realizacja:
    Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

    Administrator Danych
    Polityka Prywatności
    Akceptuję