fbpx
Tel. 89 6167704

LG 340N1K-V5

llh
neon

Moduły LG to zdecydowanie lider w produkcji paneli fotowoltaicznych klasy Premium. Rozpoznawalna marka i miliony zadowolonych klientów na całym świecie to dowód, że decydując się na wybór tych modułów otrzymasz produkt najwyższej jakości, w którym każdy, nawet najdrobniejszy detal będzie dopracowany do perfekcji. LG to nie tylko  fantastyczne parametry techniczne ale również elegancki, nowoczesny design, który zapewnia estetyczny, harmonijny wygląd. To elegancka moc czerni, która nie tylko się podoba użytkownikom ale automatycznie potrafi po zainstalowaniu zwiększyć wartość samej nieruchomości. Nie da się tego zignorować, zwłaszcza gdy moduły fotowoltaiczne stają się częścią zewnętrznej elewacji budynku. Co ważniejsze, w elegancki i przyjazny sposób wtapiają się w otoczenie, osiedle czy miejsce użytkowania jakim jest dom czy budynek użyteczności publicznej.

Chcesz poznać dane techniczne modułu LG340N1K-V5?

Poznaj szczegółowe dane techniczne modułu fotowoltaicznego klasy Premium LG.

Moduły LG to przede wszystkim, 25-letnia gwarancja, która obejmuje zarówno ochronę produktu  jak i jego niezawodne działanie przy zachowaniu wysokiej sprawności. Warto wspomnieć, że ta wyjątkowa gwarancja stanowi świadectwo pewności producenta co do działania modułów i ich zdolności do wytwarzania większej ilości energii przekładającej się na oszczędność kosztów w miarę upływu czasu. Nawet po 25 latach użytkowania, moduły LG NeON® 2 oraz NeON® R nadal produkują energię na poziomie ponad 90% ich początkowej wydajności. Oznacza to, że mimo występującej z roku na rok stopniowej degradacji, nasze moduły zachowują o wiele dłużej pierwotną moc niż moduły konwencjonalne. Wysoka wydajność naszych produktów przekłada się na mniejszą liczbę modułów jakie należy zastosować w systemie PV, aby wygenerować taką samą ilość energii elektrycznej. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie dla użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na zajmowaną przez inwestycję powierzchnię. Produkty LG w tej kategorii wyznaczają nowe standardy. Dzięki swojej budowie, moduły fotowoltaiczne LG mogą być instalowane na dużo mniejszej powierzchni niż klasyczne rozwiązania na rynku. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno na całkowitych kosztach systemu i instalacji, jak i na bieżących kosztach konserwacji.

Zdjęcia instalacji wykorzystującej moduły LG:

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję