fbpx
Tel. 89 6167704

O firmie strona głowna

O nas

Odnawialnymi źródłami energii zajmujemy się od wielu lat. Pierwsze kroki w branży OZE stawialiśmy na rynkach Europy Zachodniej, gdzie budowaliśmy wysokiej klasy mikroinstalacje fotowoltaiczne. Zdobyte w tamtym czasie doświadczenie, a także nawiązane liczne kontakty z dostawcami wysokiej klasy komponentów, oraz dogłębne poznanie branży pozwala nam dzisiaj wprowadzać na polski rynek nową, wysoką jakość instalacji fotowoltaicznych. Nasza determinacja do zwiększania udziału wyprodukowanej energii poprzez odnawialne źródła energii i poczucie odpowiedzialności za pracę nad redukcją emisji CO2 do atmosfery, motywuje nas do podejmowania kolejnych działań, zmierzających do poprawy sytuacji naszej planety.

Sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

 

Na podstawie 112 opinii
Jolanta Kozak
2023-01-16
Profesjonalna, fachowa, kulturalna obsługa i montaż : jak Pani Karolina,Pan Krzysztof Pan Marcin. Panowie elektrycy Pan Daniel, Pan Mateusz, Pan hydraulik Szymon i inni ,ktòrych imion nie pamiętam. Na moje uznanie zasługują wszyscy pracownicy, ktòrzy pracowali przy mojej inwestycji. Polecam tą firmę.
Mateusz Zarski
2023-01-13
Polecam Od doractwa po wykonanie profesjonalnie i terminowo.
Marcin Lewicki
2022-12-30
Raz - Profesjonalnie Dwa - Elastcznie Trzy - Terminowo Cztery - Wybitnie Szczerze polecam współpracę z Sun Invest to top'owy partner - od początku do końca.
Maria Załęska
2022-12-13
Fachowe doradztwo na każdym etapie, pełen profesjonalizm ekipy wykonującej to zadanie, dotrzymanie wszystkich warunków umowy. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej inwestycji i gorąco polecamy firmę innym inwestorom. Pozdrawiamy Maria i Edward.
Monika Kobylińska
2022-10-27
Fachowe doradztwo, dobry pomysł miejsca montażu sprzętu wraz z okablowaniem, niewielka strata dachówek, których zastąpienie leżało po stronie firmy, pracownicy posiadający fachową wiedzę i dobry kontakt z klientem, skuteczna asysta w otrzymaniu dofinansowania
Michał Włodarczyk
2022-10-07
Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Montaż wykonany jeszcze przed terminem wynikającym z umowy. Dodatkowo panele tak założone, że "nie kłują" w oczy. Szczerze polecam.
Dawid Skrzypczak
2022-10-05
Polecam tę firmę oraz Pana Marcina z Showroomu - profesjonalne podejście.
Arkadiusz Więcek
2022-09-26
Firma godna polecenia, terminowo,solidnie, profesjonalna obsługa na każdym etapie pracy.
Sebastian S
2022-09-26
Jak najbardziej polecam, formalności załatwione w bardzo miłeł atmosferze doractwo na najwyższym poziomie, sam montaż paneli fotowoltaicznych przebiegł bez zarzutu w szybszym terminie niż w umowie. Instalacja spełnia moje oczekiwania i jest spewnością godna polecenia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję