fbpx
Tel. 89 6167704

Risen RSM120-6-340M

panel Risen
Risen_góra

Risen Energy to wiodący producent wysokiej wydajności modułów fotowoltaicznych. Firma założona w 1986 roku od początku zajmuje czołowe miejsce w rankingach producentów modułów PV. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło temu producentowi zdobyć miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z branża fotowoltaiczną. Risen Energy jest jednym z pionierów branży PV i jest postrzegana jako ekspert w dziedzinie badań i rozwoju nowych produktów. Ciągły rozwój zakładów badawczych i produkcyjnych pozwala na oferowanie klientom coraz nowszych, lepszych i wydajniejszych modułów. Risen Energy jest również jednym z najstabilniejszych finansowo producentów modułów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i wysokim statusie wiarygodności finansowej jest w stanie dostarczać wysokiej jakości produkt zarówno do małych instalacji domowych jak i dedykowany projektom wielkoskalowym.

Chcesz poznać dane techniczne modułu Risen RSM120-6-340M?

Poznaj szczegółowe dane techniczne modułu fotowoltaicznego wiodącego producenta Risen

Risen Energy to producent, który od wielu edycji zajmuje czołowe miejsca w prestiżowym rankingu Bloomberg TIER1.

Ideą rankingu, jest klarowne sklasyfikowanie producentów komponentów służących do budowy instalacji fotowoltaicznych. Aby znaleźć się w tym niezwykle prestiżowym rankingu, producenci muszą udowodnić przede wszystkim swoją wiarygodność i stabilność finansową, wolumen produkcji oraz wykazać najwyższe standardy jakości w procesie produkcji. Ranking TIER1 to zdecydowanie najrzetelniejsza lista producentów paneli fotowoltaicznych, którzy są godni naszego zaufania.

Risen Energy nieprzerwanie plasuje się na najwyższych lokatach tego rankingu.

 

TIER1

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję