fbpx
Tel. 89 6167704

NA SPRZEDAŻ: Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę przy DK 51

NA SPRZEDAŻ: Działka inwestycyjna z pozwoleniem na Budowę przy DK 51 i planowanej północnej Obwodnicy Olsztyna

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż, która może okazać się doskonałym miejscem dla nowego lub dynamicznie rozwijającego się biznesu. Wspomniana nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej  miejscowości Spręcowo w gminie Dywity (Warmińsko-Mazurskie). Działka leży w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 51, która jest jednym z ważniejszym szlakiem komunikacyjnym w województwie Warmińsko-Mazurskim, który łączy Olsztyn z północną granicą Polski.
Opisana wyżej lokalizacją jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa, które swoją działalność skupia na terenie północno-wschodniej Polski. Co warto podkreślić, w najbliższych latach w bardzo bliskiej odległości powstanie północny odcinek obwodnicy Olsztyna, co pozwoli z oferowanej nieruchomości w szybki i łatwy sposób dotrzeć do innych ważnych dróg, takich jak S7 (Gdańsk – Warszawa – Kraków – Rabka Zdrój) oraz DK16 (Dolna Grupa – Grudziądz – Olsztyn – Augustów – Ogrodniki [Litwa])

Działka którą oferujemy, oznaczona numerem 225/21 ma powierzchnię 2,05 hektara i posiada wydane  pozwolenie na budowę obiektu magazynowego z częścią biurową, co jest niezwykle cennym atutem dla przyszłego inwestora.

Cała działka jest również to ogrodzona wysokiej jakości ogrodzeniem panelowym z szeroką automatyczną bramą przesuwną, która umożliwia wjazd dużym pojazdom ciężarowym. Na przestrzeni ostatnich lat część działki została przeznaczona na utwardzony kostką brukową plac manewrowy. Pod kątem przyszłej budowy zapewnione są również media, takie jak: prąd oraz dostęp do wodociągu miejskiego (własność), co znacznie przyspieszy i ułatwi nabywcy proces budowy.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co gwarantuje stabilność inwestycji. Zgodnie z planem, teren ten jest przeznaczony pod tereny usługowe lub produkcyjno-usługowe, z możliwością zabudowy do 15 metrów. To idealne warunki dla różnorodnych przedsięwzięć biznesowych.

Podsumowując, ta nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny i jest gotowa na przyjęcie Twoich kreatywnych pomysłów biznesowych. Nie zwlekaj dłużej – teraz jest czas na działanie! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację. To może być pierwszy krok w kierunku realizacji Twoich biznesowych marzeń!

Kliknij TUTAJ i pobierz prospekt oferowanej nieruchomości!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami i zapisz się do naszego newslettera!

Umów spotkanie

  Nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twojego domu albo dla Twojej firmy? Umów spotkanie z naszymi fachowcami! Możemy się spotkać w Twoim domu, w showroomie Sun Invest albo online.

  Miejsce spotkania:
  >
  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.  ul. Towarowa 9D
  10-416 Olsztyn
  NIP 739-388-79-42
  REGON 365180025

  biuro@suninvest.pl
  tel.: +48 519 443 714

  Polityka prywatności Sun Invest

  Copyright © SUNINVEST Fotowoltaika Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Realizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję